EKİBİMİZ

Merhabalar, Hoşgeldiniz.

Optima Danışmanlık Merkezi
BÜŞRA ÇOLAK YILMAZ

Lisans eğitimimin 3 yılını International University of Sarajevo'da tamamladıktan sonra, İstanbul Aydın Üniversitesi'ne geçerek Fen Edebiyat Fakültesi'nden mezun oldum. Uzmanlığımı, İstanbul Ticaret Üniversitesi "Aile Danışmanlığı ve Eğitimi" üzerine tamamladım. Yalova'da yaşıyor ve çalışmalarıma burada devam ediyorum. Mesleğimde 8. yılımın içinde, çocuk, aile, genç ve yetişkin bireylerle çalışıyorum.

Detaylı Bilgi
Optima Danışmanlık Merkezi
İMGE EMİNE KOÇAK

2016 yılında ingilizce psikoloji bölümünden mezun olmuştur. Lisans eğitimi sırasında “ Çocuk İstismarı- Duygusal istismar” konulu projede grup yöneticisi olarak yer almıştır. Lisans eğitiminden sonra İstanbul Aydın Üniversitesi Klinik Psikoloji bölümünü başarı ile bitirerek Klinik Psikolog ünvanını almaya hak kazanmıştır.

Detaylı Bilgi
Optima Danışmanlık Merkezi
MERVE ALTIN

2017 yılında Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olduktan sonra bir süre otizmli çocuklarla çalışmıştır. Ardından anaokullarına danışmanlık vermeye başlamıştır ve halen devam etmektedir. Çocuk ve ailelerle atölye çalışmaları yapmaktadır. Byron Norton ve Nilüfer Devecigil tarafından verilen Deneyimsel Oyun Terapisi eğitimini başarıyla tamamlamıştır.

Detaylı Bilgi
Optima Danışmanlık Merkezi
ZEHRA ERZİK

İstanbul Gedik Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olmuştur. Lisans dönemi boyunca çocuk, ergen, yetişkin, aile ve çift psikoterapisi ile ilgili gözlemler yapmış klinik ve özel eğitim alanlarında 1 yıl boyunca gönüllü olarak stajını tamamlamıştır. Meslek hayatı boyunca birçok eğitim almıştır.

Detaylı Bilgi